Różności

Gnocchi nadziewane nutellą

Jeśli polerowanie pizzy/makaronu na talerzu nie jest wystarczająco smakowite węglowodanami, gdy wybierasz się na włoski posiłek, mamy dla Ciebie NAJLEPSZE wieści.

Po pizzy czekoladowej możesz teraz zakończyć posiłek deserem z pieczonych gnocchi z lepkim środkiem Nutelli . I jakby to nie było samo w sobie węglowodanowo-czekoladowe niebo, dostajesz miskę roztopionej czekolady z boku, w której maczasz te smaczne kuleczki z ciasta.

Pieczone czekoladowe gnocchi pojawiły się we włoskich restauracjach Ask w całym kraju na początku tego tygodnia jako część ich nowego wiosennego menu. Kosztujące 5,75 funta za porcję są opisane w menu jako podobne do „mini pączków”.

W imię badań *ahem* mamy oczywiście wypchane nasze twarzespróbowałem nowego deseru. Przedstawione w małym papierowym rożku z miseczką czekolady z boku, gnocchi to zwycięskie połączenie słonego, pikantnego ciasta i słodkiego nadzienia czekoladowego. Zamiast pączków przypominały mniej tłustą wersję churros.

Ale ostrzegaliśmy: nie są one dla osób o słabych nerwach, jeśli chodzi o desery . Niewinnie wyglądające kąski są gęstsze niż wyglądają, więc może unikaj dodatkowego kawałka pizzy, którego naprawdę nie potrzebujesz, aby upewnić się, że na pewno masz miejsce…

Ta zawartość jest importowana z Giphy. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.